KRAKÓW - Komputery/Telefony/Konsole/Akcesoria/Gry i inne

KORZYSTAJĄC Z GRUPY AKCEPTUJESZ PONIŻSZY REGULAMIN !


W tej grupie publikujemy posty - oferty dotyczące kategorii
- KOMPUTERY
- KONSOLE
- GSM
- GRY/OPROGRAMOWANIE
- AKCESORIA
- ELEKTRONIKA

1. Zamieszczanie ogłoszeń jest BEZPŁATNE, w tej grupie zamieszczamy ogłoszenia z powyższych kategorii i im pokrewnych.

2. Każdy członek grupy odpowiada za publikowane przez siebie posty i informacje.

3. Każdy członek zobowiązany jest do NATYCHMIASTOWEGO USUWANIA ofert nieaktualnych !

4. Każdy członek może podbijać oferty nie częściej niż raz na godzinę (nie dotyczy odpowiedzi na pytania od innych członków)

5. W przypadku chęci wystawienia większej ilości przedmiotów należy tworzyć osobny album! w przypadku utworzenia albumu należy "upować" album nie pojedyncze zdjęcia!

6. Administracja nie odpowiada za oferty jak i za transakcje i ich skutki przeprowadzane przez członków w ramach grupy, w przypadku finalizacji transakcji strony ustalają szczegóły bez ingerencji administracji !

7. W przypadku naruszenia powyższego regulaminu administracja zastrzega sobie prawo do usuwania postów i usuwania z grupy osoby SPAMUJĄCE oraz oferty dublujące się !

8. Każde ogłoszenie w przypadku oferowania przedmiotu musi zawierać krótki opis , CENĘ oraz ewentualne wady oraz być formułowane w języku POLSKIM !!
Dozwolone są linki do ogłoszeń typu gumtree, allegro, tablica - tam musi być podana cena.

9. Pozostałe kwestie nie ujęte w regulaminie regulują odpowiednie im przepisy prawne oraz regulamin facebooka

10. Ze względu na sporą liczbę dublujących się ogłoszeń i spamujących osób a także publikacji ogłoszeń przez osoby z za granicy, administracja przewiduje niezapowiedziane naloty na posty, kogo złapiemy tego ten ma pecha - kto przesadzi - wylatuje :)

*Oferty zamieszczone w grupie nie stanowią ofert w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, informacje podane są jedynie w celach informacyjnych i mogą zostać w każdej chwili zmienione przez osoby oferujące.
Administracja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone ogłoszenia, jak również zastrzega sobie prawo do pozostania bezstronnym w sprawach spornych.