Tasuta asjad mida enam ei vaja ning tahate ära anda .

REEGLID!!!!!! Kes on on uued palun lugege ennem reeglid läbi kui midagi postitate;).Tänud ;)


KUI ASJAD ÄRA ANTUD PALUN KIRJUTAGE .ÄRA ANTUD/ VÕI SAIN ASJAD...

1.Kõik tasuta asjad mis siit saadud on ,ei tohi edasi müüa .
2.Kes pakkub asju mida ei ole tal reaalselt olemas või kui on aga ei anna sellele inimesele edasi kellele on lubanud asjad üle anda siis läheb tema nimi ,(MUSTAKAUSTA ehk see tähendab seda et nimi kirjutatakse üles ja ta visatakse grupist välja .Ja ta ei saa enam liituta selle gruppiga uuesti.
3.Kui on asjad sul üle antud siis peab olema kuulutus sinu poolt maha võetud 48 tunni jooksul ,sest muidu inimesed arvavad et sul on see asi ikka veel alles ja sa jagad seda veel.
4.Grupp on mõeldud tasuta asjade andmisele mille eest ei tohi raha küsida .
5.Kõik asjad mida pakkute peavad olema töökorra ja kasutuskõlbulikud,ehk see et natukene katki on pole hullu peaasi et töötab .Aga katkisi ja lõhutuid asju palun mitte jagada.
6.Kui oled asja kätte saanud ja rahul oma asjaga siis võid tänada ilusasti seda inimest ka ühe sokolaadiga või suure kalliga ;);)(see on vabatahtlik)
7.Inimesed kes grupis on peavad üksteisest lugu pidama ja ei tohi ülbitseda ega nilbeid komentaare öelda teiste kohta keda ta ei tea.
8.Kes hakkab spämmima ja oma grupe siin lisama ja reklaamib neid see saab keelu grupis ja visatakse välja .
9.Loomi ega muid koduloomi ei tohi siin tasuta ära anda sest kui me tahame looma võtta siis võtame selle siis kui on ta kutsikas jne jne .Sest loom vajab uue inimese ja kodukohaga harjumiseks aega.Ja neid on teisi grupe kus saab oma lemmikut ära anda.

Kõik küsimused ja mõtted mis pähe tulevad et meie grupi paremaks muuta,saab esitada Kristo Groosile.;)