Kuantum Şifa

Kuantum şifa grubu, temel olarak bir grup insanın yapacağı niyet çalışmasının grubun tüm bireylerini, tek tek yapılan çalışmalara göre çok daha fazla olumlu etkileyeceği düşüncesiyle oluşturuldu. Haftanın belli zamanlarında benim önceden yazdığım niyeti aynı anda odaklanarak okuyoruz ve grup enerjisinden hep birlikte faydalanıyoruz. Bu şekilde tek başınıza çalışmaktan çok daha faydalı ve etkili bir çalışma yapmış oluyoruz.

Ancak gruba sadece çalışmalara düzenli olarak katılacakların katılmasını istememe rağmen geçen senelerde üyelerin büyük bir kısmının çalışmalara katılmaması nedeniyle enerjimizi bölmemek için özel bir niyet formatıyla çalıştık. Bu niyet örneğine yine devam etmeyi düşünüyorum. Ayrıca yine sadece çalışmalara katılacak olanların üye olmasını aksi halde bu gruba üye olmanın size bir faydası olmayacağını hatırlatmak isterim.

Bu sene haftada bir gün çarşamba geceleri 23:00 da yapacağız çalışmalarımızı ve çalışmalara katılacak herkesi bekliyorum. Sevgilerimle. Berna Özcan Demir