Безоплатна правнича допомога

Вітаємо у групі «Безоплатна правнича допомога»!

Група створена ...з метою обміну досвідом та поширення практик надання безоплатної правничої допомоги в Україні – представниками центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, адвокатами, які співпрацюють із центрами, та надають таку допомогу на умовах pro bono, іншими провайдерами безоплатної правової допомоги на регіональному та місцевому рівнях. А також – для спілкування між усіма зацікавленими сторонами у забезпеченні доступності та покращенні якості такої допомоги Україні, «мережування» та встановлення партнерств.

Заохочуємо усіх учасників запрошувати у групу Ваших друзів, колег, партнерів!

Наше бачення майбутнього безоплатної правничої допомоги:
Люди в Україні використовують правові інструменти для вирішення своїх життєвих питань та мають рівний доступ до правосуддя. Мережа незалежних надавачів безоплатної правової допомоги відповідає правовим потребам людей. Територіальні громади та держава визнають важливість і необхідність безоплатної правової допомоги як соціальної гарантії та забезпечують стабільне її фінансування з державного та місцевих бюджетів.

Маємо надію, ця група привнесе у його реалізацію.

Правила групи прості:

Група функціонує на засадах взаємоповаги між усіма її учасниками. Ми слухаємо, чуємо один одного та поважаємо точки зору усіх учасників, висловлюємо пропозиції, критикуючи аргументуємо  Тому:
- У групі не вітаються поширення інформації рекламного характеру та такої, що не має відношення до теми групи (можливі попередження адміністратора групи із подальшим видаленням із групи)
- У групі не допускаються образи учасників, «перехід на особистості», нецензурна лексика (автоматичне видалення такої інформації з можливим подальшим видаленням учасника групи).