Gürün&Gürün

Saygıdeğer grup üyesi arkadaşlarım.
Grubumuz, adında da belirtildiği üzere; bir hemşehri arkadaşlık grubu olup,” Gürün ve Gürün” dışında yaşayan ve doğup büyüdüğü yerle bağlarını koparmadan veya gurbetteki dost akraba ve arkadaşlarıyla acıda, tasada ve sevinçte birlikte olduğu ve gelecekte de dayanışma ve
iletişim içinde olmak istediği insanlarla birliktelik kurmak ve bunu sürdürmek üzere bir araya gelmiş yarenlik ve dostluk grubudur.
Paylaşım ve mesajlarımızın da bu amaca hizmet etmesi, grubumuzun varlığının temel gayesidir. Yaklaşık 1700 hemşehrimizin üyesi bulunduğu bu platformda herkesin aynı düşünmesini bekleyemeyiz. Ayrıca, farklı inanç, siyasal düşünce ve etnik alt kimlikten gelen insanları da dışlayamayız.
"Temel düsturumuz, Türkiye Cumhuriyeti Devletinin bütünlüğü ve sonsuza kadar korunması husundaki kararlılığımızdır ve bu olmalıdır!"
Bu platformda biz, her türlü fikrin saygı kuralları dahilinde tartışılmasını, hoşunuza gitmeyen bir fikir veya haber dahi olsa kimseyi incitmeden, saygı dışı kelimeler kullanmadan kibarca dile getirilmesini savunuyoruz.
Bu kurallar sadece yorum yazan kişilere karşı değil, haberin içeriğinde beğendiğiniz veya beğenmediğiniz kişilerin de
haklarına saygı göstererek olmalıdır.
Bu nedenle; dayanaksız, bir birimizi incitecek ve kişiselleştirilmiş paylaşımlarda bulunmaktan kaçınılmasını önemle rica ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum. [email protected]