RUNNING_LV

Skriešana ir viens no labākajiem veidiem, kā atbrīvoties no liek...ajiem kilogramiem vai arī noturēt svaru normas robežās, kā arī tā palīdz atbrīvoties no stresa, uzlabo fizisko un garīgo labsajūtu.
Grupa ir domāta visiem! Iesācējiem, svētdienas skrējējiem, profesionāliem, tiem kuri sevi uzskata par profesionāliem, tiem kuri sevi īsti par skrējējiem neuzskata, pensionāriem, bērniem, kreiļiem, labročiem un citiem...
Grupa ir domāta, lai popularizētu skriešanu. Tātad no 10m līdz klasiskam maratonam. Visām "ultrām" ir domāta cita grupa. Šeit jaunas mammiņas, daudzbērnu māmiņas, studenti, skolnieki, parastie ofisnieki, neparastie ofisnieki, brīvības meklētāji vai citi sportot gribētāji var atrast noderīgu informāciju par skriešanu, inventāru, pasākumiem (trīs reizes gadā tiek publicēts skriešanas pasākumu kalendārs) Latvijā un citu sportistu ieteikumiem par sportošanas uzsakšanu vai atsākšanu. Ļoti ieteicams likt sludinājumus par partnera (šiet domāts skriešanas partnera) meklējumiem un/vai koptreniņiem. Jo kopā jautrāk! ((c) Fanta)
Grupas noteikumi:
cenšamies iztikt bez reklāmas. Izņēmuma kārtā drīkst publicēt bezmaksas un/vai labdarības sporta pasākumus. Visas reklāmas iet caur administratoru ;) Drīkst popularizēt skriešanas pasākumus: mežā, uz asfalta, dubļos, sporta zālē, pludmalē, purvos, rajoņčikos un citur, kur Tava dvēsele vēlas vingrot!
Publicējam savus rakstus, jautājumus, viedokļus. Neaizmirstam par uzmundrinošām bildēm un dalāmies ar saviem sasniegumiem.
Nedrīkst neko pirkt/pārdot. Tam ir domātas citas grupas.
Esam adekvāti, nelamājamies, izturamies ar cieņu pret citiem dalībniekiem. Ja esi noskrējis 20+km, tas nenozīmē, ka vari teikt "fuj" tiem, kuri noskrēja 3+km. Varbūt Tavi 20+ bija daudz reiz vieglāki un lēnāki par dažu 3000m ;) vienmēr atceramies, par cik krutiem mēs sevi neuzskatām, pastāv krutāki (piem. U.Bolts) ;)
Ja Tev ir aizdomās par kādu no dalībniekiem, kas, Tavuprāt, neatbilst šiem noteikumiem, lūdzu raksti. Kopā mēs varam izdomāt, ka viņu sodīt: likt skriet, pumpētiem, taisīt lielo koptreniņu ar kafijas pauzēm vai dzēst ārā no grupas ;)
Grupa ir domāta vienīgi Latvijas valsts robežās iedzīvotājiem (pilsoņiem, nepilsoņiem, tautiešiem, cittautiešiem, ilglaicīgiem tūristiem ar uzturēšanas atļauju, tūristiem bez uzturēšanas atļaujas), jebkuram jebkur Latvijas teritorijas robežās (izņēmuma gadījumā varam kopīgi izbraukt uz kaimiņvalstīm Igauniju vai Lietuvu ;) )
Grupas valoda - dzīvā. Tātad latīņu valoda nederēs ;)