Elektrik - Elektronik - Otomasyon Teknolojileri

Bu Grup Mesut PÜRMÜSLÜ tarafından kurulmuştur.

Bölüm 1 :

1.1 ) Günümüz Elektrik, Elektronik ve Otomasyon Teknolojilerini daha iyi anlamak ve temel seviyeden ileri uzmanlık seviyesindeki bilgilerin paylaşılması amaç edinilmiştir.


1.2 ) Yanlış ve eksik bir anlatım veya hatalı çizilmiş bir proje, insan hayatına ve mal kaybına neden olacağından ;

1.3 )Teknik konularda soru soran veya yardım isteyen kişilere, emin olmadığınız konularda yorum yapmayınız.Bölüm 2 ;

2.1 ) Müstehcen içerikler, Firma reklamı, İş ilanı, Ürün, Sayfa reklamları ve konu bütünlüğünü bozan paylaşımlar sebep belirtilmeden silinir veya yayınlanmasına onay verilmez.


2.2 ) Türkiye Cumhuriyetine, kişilere, kurumlara hakaret etmek veya argo kelimeler kullanmak kesinlikle yasaktır.


2.3 ) Grupta siyasi parti propagandası, din, ırk ve spor tartışmaları yapılamaz.


2.4 ) Grubumuzda telif hakları ile korunan sinema filmi, dizi ve mp3 dosyalarının paylaşılması yasaktır.


2.5 ) Düzgün bir Türkçe kullanmaya özen gösteriniz. Gereksiz yere yabancı kelimeler kullanmak ya da yabancı cümleler kurmak yasaktır.


2.6 ) "Elektrik - Elektronik - Otomasyon Teknolojileri" grubu sadece yer sağlayıcıdır, yazdığınız yazılardan ve açtığınız konulardan tamamen siz sorumlusunuz. "Elektrik - Elektronik - Otomasyon Teknolojileri" grubu olarak hiçbir hukuksal sorumluluk kabul etmiyoruz.


2.7 ) Açtığınız konular siz konuyu açtıktan sonra uzun süre diğer kullanıcılar tarafından görüntülenmekte ve konu ile ilgili çeşitli sorular veya sorunlar dile getirilebilmektedir. Lütfen açtığınız konuları takip ediniz


2.8 ) Gruba eklenmiş olan programlar, dökümanlar ve dosyalar eğitim amaçlıdır. Ticari amaçla kullanılamaz, kullanılması durumunda doğabilecek yasal sorunlardan dolayı grup yönetimi sorumlu tutulamaz.


2.9 ) Tam sürüm program paylaşımı yasaktır, crack, keygen, serial, patch, lisans dosyaları ile birlikte program paylaşımı yapılmaması önemle rica olunur.

2.10 ) Kurallara aykırı paylaşımlar her ne kadar tespit edildiği taktirde derhal silinse bile "Elektrik - Elektronik - Otomasyon Teknolojileri" grubu hiçbir yasal sorumluluk kabul etmeyecektir. Her üye kendi mesajlarından sorumludur.

Bölüm 3


HAK SAHİPLERİNE ve YASAL MAKAMLARA:


Grubumuz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.

Grubumuz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir.