METAL & ROCK it is top!

Skupina pro všechny slušný fanoušky rockový muziky. DODRŽUJTE PRAVIDLA NÍŽE!!
Upozornění: Každý, kdo si zablokuje ADM, bude ze skupiny odstraněn!! Člen, jež nevidí upozornění administrátora, nemá ve skupině co dělat!
Spolupracující weby:
http://metalista.cz/, www.metalshop.cz
PRAVIDLA:
Dodržujte, prosím, tato jednoduchá pravidla. Neslouží k vaší buzeraci, nýbrž ochraně a jsou zde proto, abyste se tu cítili dobře:-) Za jejich porušení riskujete vyloučení ze skupiny či trvalou blokaci.
1. SPAM
Nevkládejte příspěvky, které se skupinou nesouvisí. Za jakékoli odkazy na pornostránky, "prosím hlásek" a podobný zhovadilosti okamžitě BAN. Taktéž si uvědomte, že tu není žádná SEZNAMKA! Seznamujte se u příspěvků, kecejte, diskutujte, ale nelezte sem s dotazy typu "Je tu někdo z Marsu?"
Taktéž nesmyslný DOTAZY ve stylu Kdo je lepší..., Kdo je horší..., Znáte někdo... Jsem normální? atd.
HRY v únosné míře, pokud někdo začne, pokračujte v prvotním příspěvku, nevkládejte další a další a nezasírejte zeď kravinama!!
2. URÁŽKY
Diskutujte spolu relativně slušně a v rámci mezí. Za "vole" vás nikdo věšet nebude, nicméně věty typu "Tvoje máma je stará kráva" nebo "Že tě radši fotr nestříkl do kopřiv" si prosím odpusťte:-) Metalista nerovná se dobytek:-) Respektujte proto, prosím, názor a vkus druhých. Za podobné výlevy následuje letenka ze skupiny, pro obzvlášť těžký případy trvalá blokace. Za úmyslně provokativní příspěvky a hejty taktéž.
3. FOTKY
Osobní fotky, fotky z akcí případně fotky kapel atd. vkládejte, prosím, primárně do ALB, která jsme vám za tímto účelem vytvořili. Budeme to mít alespoň přehledné a na jednom místě.
4. REKLAMA NA JINÉ STRÁNKY/SKUPINY
Po dohodě s ADM! Přijít a drze si sem vložit reklamu na jinou skupinu je trochu nefér. Optání nic nebolí a je to přinejmenším slušnost:-) Bez svolení budeme MAZAT!
POVOLENÍ MAJÍ:
Marek Lalošák (Najde se 50.000 fanoušků metalu?)
Martin Liška (Metal Kingdom CZ/SK \m/)
Unpopular Matthew (Seriem vám na ten váš "swag", ja mám vkus)
5. HATY a příspěvky zesměšňující jiné kapely si odpusťte. Buďte tolerantní k názorům a hudebnímu vkusu ostatních.
Váš ADM tým.
Marek (Marek Lalošák)
MJ (MJ Croft)
Chozé (Pepa The-Crow Horák)
Lucky Luke (Lukáš Vaněk)