‫מתעוררים להורות מאושרת‬

בקבוצה זו, ניתן לשאול, בדיסקרטיות מלאה, שאלות בנושאים החשובים לכם בהורות, כמו שינה אצל תינוקות ופעוטות, גבולות,איך לפתח תקשורת טובה ומעודדת עם ילדיכם, הרגלי אכילה נכונים, התפתחות הילד ועוד. מנהלות הקבוצה הן:
ורד דורון – מנטור להורות - יועצת שינה ומדריכת הורים בכירה, מוסמכת מטעם מכון אדלר ורינת פרדו בלינקו -גננת, מורה למוסיקה ויועצת שינה שיתנו מענה לנושאים הבוערים לכם, בהתמודדות היומיומית שלכם עם ילדכם.

התשובות ינתנו על ידינו בלבד, נא לא להגיב אחת לשניה. תגובות שלא בשירשור מיועד, ימחקו. חברת קבוצה שלא תכבד את כללי הקבוצה באופן קבוע, תוצא מהקבוצה. תגובות אחת לשניה אתן מוזמנות להעביר בפרטי .

לקבוצתנו הוספנו נשות מקצוע נפלאות ענבל פרדו - שתענה על שאלות הקשורות בפיזיותרפיה והתפתחות הילד דפנה רויטמן-קלינאית תקשורת המתמחה בקשיי אכילה שירה לוי-תזונאית לתינוקות ונשים בהריון, שתיתן לכן מענה מקצועי בנושא התפתחות הילד ותזונה.
עטרת גרינגרס לוינגר- יועצת שינה שתיתן מענה לשאלותיכם בנושא השינה.
טובה שוטן -מרפאה בעיסוק - תענה על שאלות בנושאי מוטוריקה עדינה, משחק, תקשורת, ויסות חושי וקשיי אכילה, לקויות נוריולוגיות בילדים ופגים

החוקים :
קודם כל ברוכות הבאות.
1.לפעמים עיצה טובה וממוקדת תעזור אולם יש מקרים בהם לא ניתן לתת מענה מלא דרך הקבוצה ויש צורך בליווי ותהליך פרטני ואישי. לקביעת פגישה להתחלת תהליך אתן מוזמנות לפנות אל ורד: 050-6793845 אל רינת: 0507360672 או עטרת 052-4295547.

2.בבית שלנו, הייעוץ ניתן בהתנדבות על ידי נשות מקצוע הרשומות למעלה בלבד. אנחנו מעריכות את הנסיון שלכן אולם אנחנו מבססות את התשובות על מחקרים ונסיון רב בתחום החינוך וייעוץ השינה ולכן מבקשות שלא לענות לשאלות של הבנות גם אם לכן זה עבד והצליח וגם אם אנחנו עצמנו ייעצנו לכן אותו הדבר.

3.בבית שלנו כל אחת יכולה לפתוח פוסט משלה ,לא משנה אם יש חמישה פוסטים דומים באותו נושא כי כל מקרה נבדק ונבחן לגופו.

4.בבית שלנו אין שיפוטיות ! לא משנה מהי גישת ההרדמה או עמדתה החינוכית של האם, תגובות שיפוטיות /פוגעות יימחקו מיד .

5.כפי שאמרתי, כל נשות המקצוע בפורום הזה , עונות בהתנדבות על חשבון הזמן האישי שלהן ולכן יעזור לנו אם תקפיצו את ההודעה למעלה כדי שנוכל לראותה ונודה עוד יותר אם תמנעו מתגובות כגון : "נו, אני מחכה מלא זמן לתשובה" או "שאלתי מזמן ולא ענית לי " .

6. תוכלו לעזור לעצמכן ולדפדף לשאלות דומות ולקבל רעיון כללי על הגורמים לבעיה או לקושי שלכן עד שנתפנה לענות לכן.

7.אם מישהי חשה מסיבה כלשהיא שלא בנוח לכתוב על גבי הקבוצה, אתן מוזמנות להתייעץ בפרטי.

8. מאוד יעזור לנו אם תיכנסו לעמודים המקצועיים שלנו, תעשו להם לייק ואף בקליק ימני תוכלו להוסיף אותנו למועדפים . כל מאמר שלנו שתחלקו עם חברות יעזור לנו ולהן (אחרי שעזרנו כבר לכן) .את הדיונים האישיים שלכן אתן יותר ממוזמנות לעשות בדפי המקצוע האישיים שלנו .

9. אין לנו שום עניין להפוך את הקבוצה ללוח מודעות ולכן אסור לפרסם בקבוצה. פרסום שכזה יימחק ופותחת הפוסט עלולה למצוא עצמה מחוץ לקבוצה

10.אנחנו מודעות לעובדה שיש שאלות שמאוד מעניינות אתכן, אנא המנעו מלתייג את עצמכן ע"י סימני פיסוק או תגובות. כל תגובה כזו נרשמת כתגובה ואחרי מספר מסויים של תגובות זה נראה כאילו השואלת קיבלה תשובה מאשת מקצוע. באפשרותכן ללחוץ על follow post מהמחשב (לא הנייד) ואז תקבלו התראות.