‫פרגון הדדי בלייק תגובה/שיתוף לדפי עסק,אתרים,גוגל פלוס‬

זו אינה קבוצה של פרגון הדדי בלייק בלבד לדף העסק ! וגם לא פרסום, מי שלא ינהג בהתאם יוצא מהקבוצה מיידית, תודה. זו קבוצה בה האיכות חשובה מהכמות ...
מטרת הקבוצה פרגון הדדי באמצעות לייקים תגובה ו/או שיתוף לפוסטים ולא רק פרגון הדדי בלייקים לדף העסק. פרגונים הדדיים בגוגל פלוס ,בפינטרסט ועוד רשתות. פרגונים/שיתופים הדדיים לאתרים באמצעות כפתורי רשתות חברתיות באתר או שיתוף באמצעות תוספי שיתוף כגון add this ,addtoany או אחרים:

שמי דני וקסלר ואני יזמתי ומנהל את הקבוצה ... חשוב שתקראו את הנהלים בקבוצה, תודה ....
לטובת כולם ולמטרת הקבוצה העוזרת לחשיפה וקידום של עסקים ... אני שמח שחברים הפנימו שתגובה/שיתוף לפוסטים בדף העסק שווים יותר מלייק סתמי , וכנ"ל פרגון הדדי לאתרים... ולדפי גוגל פלוס

1. הקבוצה מבוססת על פרגון הדדי ... אי לכך פרסום שאין בו משום בקשת פרגון הדדי ימחק ללא אזהרה
2. הקבוצה מבוססת על הדדיות בפרגון , מי שלא יחזיר פרגונים בפרק זמן סביר של עד שבוע - לא ישאר בקבוצה
3.בסטטוסים יש לציין מה בצעתם ולמי בצעתם במפורש כדי שאחרים לא יצטרכו לנחש ולשאול שאלות לטובת כולם ... יותר קל לכולללםםם !!!
4. מי שמעוניין יכול לפתוח סטטוס לפרגון רק בגוגל פלוס (תורם לקידום אתר) כמובן אם יש לו אתר ויש לו חשבון גוגל פלוס ולמגיבים חייב להיות חשבון גוגל פלוס גם אתר אחרת אין טעם להשתתף בסטטוס שכזה

אנא הפנימו לטובת כולם , שיהיה יותר קל ונעים להגביר את החשיפה והקידום ההדדי של העסקים פה ... האיכות חשובה ולכן לא אהסס להוציא מהקבוצה כאלו שלא הפנימו , תודה לכם ובהזדמנות בקרו באתר שלי ופרגנו בכפתורי השיתוף לרשתות החברתיות בתחתית כל דף ... תודה מקרב ♥ http://www.daniv-kidum.co.il/

לכל חבר שיש אתר באינטרנט או מנהל/מקדם אתר ובאתר קיימים אייקונים לפרגון/שיתוף לרשתות חברתיות (אפשרויות ללייק ושיתוף -אם אין אז מאד מומלץ ) כגון :

פייסבוק, גוגל פלוס,טוויטר, לינקדאין , פינטרסט ועוד... יציע החבר את כתובת האתר/דף לפרגון וחברים יוכלו לפרגן לו ברשתות החברתיות המופיעות באתר - זאת כמובן רק אם קיים חשבון באותה רשת חברתית.

פרגונים הדדיים לאתרים תורמים גם להגדלת חשיפת העסק ברשתות החברתיות ואף לקידום האתר ובמיוחד ברשת גוגל פלוס , פינטרסט,לינקדאין וגם ברשתות אחרות (אפילו לאתר שאינו בנוי לקידום).

הפרגונים הדדיים לרשתות חברתיות באתר/דף יהיו בנויים על אמון הדדי שכן בניגוד לדף בפייס קשה יותר לעקוב (אם כי ניתן) אם מישהו באמת נתן פרגון חזרה.

זכרו פרגון לדף עסק בפייסבוק אינו מתמצה רק בלייק ... חשוב הרבה יותר פרגוני תגובה/שיתוף הדדי לפוסט/ים בדף :)