‫משרות הייטק ושיווק ללא ניסיון‬

יש לכם השכלה רלוונטית, יכולות מקצועיות, אינטליגנציה גבוהה, יחסי אנוש ומוסר עבודה? אין סיבה שחוסר ניסיון ימנע מכם הזדמנויות תעסוקה בתחומי ההייטק והשיווק. עם זאת, ברוב הגדול של המשרות מעדיפים לשלם הרבה יותר לבעלי ניסיון מועט מלהכשיר בזמן קצר מועמדים איכותיים וראויים לא פחות, שיסכימו לעבוד בשכר נמוך משמעותית.

כאן המקום וזאת השעה לשנות את הקיבעון התפיסתי הזה - ולאפשר למחפשי משרה ראשונה הזדמנות אמיתית למצוא את מקומם בשוק ולהתפרנס בכבוד. אז אם אתם מחפשים עבודה או מציעים עבודה ומסכימים עם הרעיון של הקבוצה, הנכם מוזמנים לפרסם (לא את עצמכם) ולהגיב פה בחופשיות. מכירים חברים שיתעניינו בתכני הקבוצה? צרפו ושתפו אותם.

לצערי, רבים מהמצטרפים החדשים לקבוצה מעלים פוסט על הקיר, בו הם מציגים עצמם בקצרה ומזמינים מציעי עבודה לפנות אליהם. בלי לדון האם זה יעיל ונכון, הדבר פוגע בצורה גורפת בטובת הכלל. מתפרסמות כאן מדי יום עשרות משרות, ורוב החברים נכנסים לעתים קרובות כדי לקרוא אותן ולשלוח קו"ח.

אלא שכשנאלצים לפלס את הדרך למודעות הללו בין מספר כפול של פוסטים לשיווק עצמי, זה הופך למייגע, מעצבן ובעיקר איטי מדי. אז בשורה התחתונה, היו אנשים טובים, חשבו גם על הזולת - והפסיקו לאלתר להעלות פוסטים כאלה. החל מרגע זה, כל פוסט חדש סטייל "היי לכולם ... קוראים לי X Y... מתגורר ב-Z... למדתי A ב-B... תציעו לי עבודה!" יימחק מיידית.

מי שיפרסמו עצמם כמחפשי עבודה בניגוד לאיסור הקיים ובהמשך יעלו את הפוסט שוב לאחר שמחקתיו, ימצאו עצמם מחוץ לקבוצה לתמיד. מעסיקים/מגייסים שיפרסמו משרה, שדורשת ניסיון תעסוקתי קודם, ימצאו עצמם מחוץ לקבוצה מיידית. להם תינתן אפשרות להביע חרטה והתנצלות בהודעה פרטית, בעקבותיה יקבלו הזדמנות אחרונה.

כללים נוספים: 1. אין לפרסם על קיר הקבוצה שום קישור לאתר דרושים כלשהו, אלא אם כן מדובר בקישור ממוקד למשרה מסוימת, שרלוונטית באופן ודאי למהות הקבוצה. 2. אין לפרסם בקבוצה ארגונים, חברות או עסקים בשום צורה. הפרה של הכלל תוביל לחסימת המפרסם מהקבוצה לאלתר. 3. אין לפרסם בקבוצה בקשה לקבלת מוצר או שירות כלשהו בחינם מיתר החברים, גם אם זה אכן מצוי ברשות חלק מהם. 4. אין לפרסם בקבוצה קישורים לדפי נחיתה עסקיים ו/או לתכני שיווק רשתי. הפרה תוביל לחסימת המפרסם מהקבוצה מיידית.

כל דעה שלילית, שתפורסם על ידי חבר בקבוצה על אדם, קבוצת אנשים, תאגיד, חברה, או כל ישות שהיא, הינה באחריות המפרסם בלבד. אותו פרסום יימחק לאלתר בידי מנהלי הקבוצה, והמפרסם ייחסם מגישה לקבוצה לצמיתות. אנו מודעים לכך שפרסום, המוגדר כלשון הרע, ניתן להגנה בנסיבות מסוימות. היות והדבר נתון לפרשנות, ומשום שהקבוצה מנוהלת בידי אנשים פרטיים - אין עלינו חובה לאפשר פרסומים כאלה, ואין אנו נדרשים לאפשר חופש ביטוי נטול מגבלות בקבוצה.

ולסיום, להלן קישור למדריך קצר ושימושי, שקריאתו עשויה להקל על מצטרפים חדשים להתמצא בקבוצה במהירות מירבית:
http://on.fb.me/no_experience_guide