OBYČAJNÍ ĽUDIA A NEZAVISLÉ OSOBNOSTI

Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti.

Politici by mali ľuďom s...lú­žiť a nie žiť na náš úkor. Na Slovensku to tak nie je. A tak nie je iná cesta ako sa im po­sta­viť zoči-voči.

Chceme, aby Slovensko bolo rozumne a ľudsky spravovaný štát, ktorý budú viesť skutočné osobnosti. Takéto osobnosti však nie je možné nájsť medzi zlodejmi politikmi či celebritami.

Je načase poobzerať sa okolo seba a týchto ľudí nájsť. Žijú okolo nás a ich hodnoty a presvedčenia poznáme, preto im môžeme dôverovať.

Ak si myslíte, že takých ľudí poznáte, alebo ak by ste nám nejakým spôsobom vedeli pomôcť, ozvite sa.
Ďakujeme.

PS. Odvahou postaviť sa neprávosti sa stávajú ľudia ľuďmi, tak naberme odvahu a poďme veci zmeniť.


(viac info na www.obycajniludia.sk)

PRAVIDLÁ SKUPINY

Skupina OBYČAJNÍ ĽUDIA - nezávislé občianske hnutie chce poskytnúť svojim členom čo najširší priestor pre slobodnú výmenu názorov, či vyjadrovanie podnetov pre prácu poslancov hnutia. Aby sme zabránili občasným nevhodným a najmä vulgárnym príspevkom niektorých členov, museli sme zaviesť nové pravidlá.

Veríme, že na kultúre diskusie nám všetkým záleží a budeme radi, ak nás Vašimi konštruktivnými názormi obohatíte.


1. Prevádzkovateľom skupiny OBYČAJNÍ ĽUDIA - nezávislé občianske hnutie, je hnutie Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti, Študentská 2, 91701 Trnava

2. Do skupiny smie prispievať každý člen skupiny, ktorý neporušil pravidlá skupiny.

3. Príspevky vyjadrujú názory členov. Správca si však vyhradzuje právo ich odstraňovať.

4. Pri jednotlivých príspevkoch sa zobrazí skutočné meno používateľa Facebooku.

5. Členovia nesmú propagovať rasovú, národnostnú, náboženskú ani inú neznášanlivosť či diskrimináciu, alebo inak porušovať platné právne predpisy.

6. Neprípustné sú urážky, ohovárania, vulgarizmy, rasizmus či ponižovanie jednotlivca alebo skupín osôb. Neprijateľná je neúcta voči zomretým a ich rodinám.

7. Členovia sa nesmú vyhrážať násilím jednotlivcovi ani skupinám ľudí.

8. Členovia nesmú propagovať nezákonné činnosti či inak spoločnosti škodlivé aktivity.

9. Komerčná reklama nie je povolená. Členovia nesmú propagovať komerčné aktivity a výrobky.

10. Nie je možné uvádzať odkazy na internetové stránky, ktoré majú extrémistický charakter, resp. hlásajú pochybné konšpiračné teórie.

11. Šírenie spamu v skupine nie je povolené.

12. Členovia musia rešpektovať súkromie iných osôb, nesmú zverejňovať ich telefónne čísla, adresy či súkromné informácie o nich.

13. Diskusia v skupine je moderovaná.

14. Správca skupiny je oprávnený tieto pravidlá meniť, tieto zmeny sú pre členov skupiny OBYČAJNÍ ĽUDIA - nezávislé občianske hnutie záväzné od momentu ich zverejnenia.