‫אוכלים כמו גדולים‬

שמי מאיה ואני אמא לתאומות .
מעבר לאתגר הלא קל( אך מאושר עד מאוד) לגדל תאומות, מצאתי עצמי בטריטוריה לא מוכרת.
אני מאוד אוהבת לבשל ואפילו לא רע..אך שהחלו הטעימות הראשונות בגיל 4 חודשים נכנסתי ללחץ.. מה לתת? מה בריא? איך לגוון? הן כ"כ קטנות..באמת אפשר לתת כבר ביצה? מה עם בשר? ואיפה לעזאזל דוחפים את הדייסה? מתי חלב? ללכת לפי טיפת חלב או לפי סבתא?
ומאז.. הקטנות שלי גדלו ואני התאוששתי..ולמדתי.. (ועדיין לומדת) ובינתיים עלה הביקוש לאוכל טעים ומגוון ואני עדיין אוספת מתכונים ורעיונות על מנת להעניק להן את התזונה הכי טובה.
פתחתי את הקבוצה על מנת שנוכל לחלוק ,לשאול,להתייעץ ,לפרסם מתכונים בריאים שלנו או של אחרים, לשתף בסדר יום ובתפריט היומי שלנו ובכל דבר אחר שקשור לאוכל.
כך נוכל כולנו לגוון לקטנטנים...ולהירגע שהם אוכלים מספיק וכמו שצריך

אשמח גם אם תצטרפנה תזונאיות שתוכלנה להמליץ לנו ולכוון אותנו.
אני חושבת שניסיונן של אמהות מנוסות לא יסולא בפז, ונוכל לעזור אחת לשנייה ולהקל האחת על שנייה.

*חשוב לי להבהיר כי איני אשת מקצוע בתחום התזונה והקמת הקבוצה היא יוזמה שאינה מקצועית אלא חברתית ואין בה שום כוונה לגניבת זכויות ומתכונים מספר זה או אחר.

חברים,חוקים מאוד חשובים בקבוצה בכדי לשמור על הסדר:

* ניתן להעלות מתכונים בשירשורים ונשמח אם תוכלו להעלות במקביל גם דרך "העלאת קובץ" בדף הקבוצה. שם נשמרים כל המתכונים שכולם העלו ואלו יכולים להישלף ברגע גם בעתיד.(עשו זאת בצורה מסודרת דרך>קבצים> צור\העלה מסמך)
לא לשכוח לציין לאיזה גיל מתאים המתכון:)

בנוסף-
*אין לפרסם אנשים\עסקים על גבי דף הקבוצה על מנת לשמור על
מטרתה.
כל פרסום שאינו קשור לייעוד הקבוצה יימחק.

לקבוצה פינות קבועות של: אירוח תזונאית, שרשור פרסום ייעודי לקטנטנים, הנחות יעודיות לקבוצה,פינת "כן משחקים באוכל" ועוד המון הפתעות בהמשך :)
בתאבון:)


מאיה