73-й Морський центр спеціального призначення ("Морські котики")

Умови ведення війни сьогодні розставили пріоритети дещо інакше ...
"Морські котики" з перших днів окупації Криму брали активну участь в розвідувальній роботі по всій території півострова, несли службу на Чонгарі.
З самого початку військових дій на сході України кращі спецназівці центру були відправлені для ведення розвідувально-диверсійної роботи на Донбас, де виконують спеціальні завдання і в даний час.
Специфіка виконуваних завдань не дозволяє сьогодні багато писати і живо коментувати заслуги "Морських котиків", як це відбувається з іншими військовими формуваннями Збройних Сил України, але пройдуть роки і про цих хлопцях напишуть книги і знімуть художні фільми. Я це знаю.
73-й центр морських спецоперацій (Очаків) в / ч А1594. У завдання входить проведення розвідувально-диверсійних і протидиверсійних заходів в прибережній смузі, захоплення берегових споруд і суден. Особовий склад відрізняється високою підготовкою, здатний виконувати завдання як на суші, так під водою і на воді. Центр має фахівців різного профілю - бойових плавців, альпіністів, десантників, саперів і т. д.
- 1-й загін підводного мінування (у складі 2 роти). Задачі - підводне мінування судів і берегових комунікацій.
- 2-й загін підводного розмінування та прориву протидесантних загороджень (у складі 2 роти). Задачі - забезпечення безперешкодного проходу десантних судів.
- 3-й загін розвідки та протидиверсійної боротьби (у складі 2 роти). Розвідувальний підрозділ, в завдання якого входить проведення розвідки в прибережній смузі противника, а так же боротьба з РДГ в прибережній смузі і акваторіях портів України, захист суден від підводно-диверсійних заходів.
http://www.narodniy.org.ua/seals/