Otaku SALE | Predaj a výmena vecí

Otaku SALE - miesto, kde kúpite, predáte, vymeníte vecné premety, s ktorými naša komunita prichádza stále do styku : Anime, Manga, Komiksy, Počítačové hry, Herné konzoly, Kartové a spoločenské hry, Knižky, Akčné figúrky, Filmy,Cosplay..... S burzou, ktorá bude v budúcnosti prebiehať aj v reále.

Priamy odkaz na tuto skupinu:
www.otakusale.tk

Naša stránka:
https://www.facebook.com/otakuseeru

UPOZORNENIE:

1) Táto skupina slúži iba na predaj a výmenu a kúpu vecí, k ničomu inému. Ak sa chcete o niečom informovať využívajte k tomu iných skupín.

2) adminovia nie su zodpovedný za predané či vymenenú vec a celkovo kvalitu ponúkaných vecí. Keď dôjde k nespokojnosti napíšte na stenu - my zaevidujeme a zlý predajca bude zapísaný v popise skupiny + dostane čierny puntík.

3) Požadujeme komunikáciu na úrovni, žiadne vulgárne príspevky, narážky a urážky.

4) Pri predaji/výmene je fotka tovaru veľmi dôležitá. V žiadnom prípade nepridavajte žiadnu fotku z internetu ako priklad, ale sami ako poskytujúci tovaru si ju poriadte.

5) Je povolený len predaj a dopyt vecí súvisiacich s anime, mango či cosplayem - parochne sa smú pridávať iba v prípade, že s cosplayem súvisia a v ich popise musí byť uvedené na akú postavu patrí.

6) (Po vašom dožadovaní) Fotografia predávanej veci musí byť pridaná priamo na stránku - jedinou výnimkou je možnosť pridania odkazu na "votocvohoz" či "aukro" a to len v prípade veci patriace na túto burzu ! Vždy musí byť pridaný odkaz priamo na danú vec, žiadne celej galérie.

7) Komunikácia sa vedie len a len pod príspevkom. Iste, adresu a číslo účtu si píšete v správach, však celý proces až do tohto bodu bude zostávať pod príspevkom. Akonáhle sa niekde objaví "napíšte mi správu" = automatický bodka.
8) Je zakázané používať slová a odkazy súvisiace s "parochne levne", "ebay", "amazon", "mangashop" etc. Každý ich pozná a pretože tam nenašiel to čo hľadá, pýta sa tu!

9) Nepridávajte sem ziadna video, toto nieje YT, všetko bude automaticky odstrtené !

10) Blokovanie akéhokoľvek z adminov = vyhodenie !

11) Každý kto do skupiny vloží obrázky na likeovanie letí !

12) Zákaz pridávať veci typu kalendárom atď na pomoc ľudom, zvieratám, organizáciám. Je mi luto, ale toto je burza a to je biznis a do biznisu city nepatria, ked sa vám to nepaci odíďte zo skupiny.

Nedodržanie sa trestá zmazaním a čiernou odrážkou.

Ďakujeme za pochopenie