Pērk vai pārdod

Pērk vai pārdod! Tiek apstiprināti tikai reālu cilvēku profili(k...uriem vismaz ir profila bilde un draugi). Ja rodas vismazākās aizdomas, ka tas ir viltus profils - neapstiprinu.
Viss vienkārši - Tu vēlies kaut ko pārdot? Ieraksti aprakstu, pieliec kādu bildīti, var arī vairākas un gatavs! Pircējs atradīsies.
Tu vēlies kaut ko nopirkt? Paskaties vai Tevis kārotā manta ir pārdošanā! smile emoticon
Vieglākai meklēšanai izmanto labajā pusē "Meklēt" podziņu wink emoticon

Lai veicas pirkšanā un pārdošanā smile emoticon

Lūdzu, IZDZĒS sludinājumu, ja PĀRDOTS vai arī atrasts meklētais. Cienīsim gan pircēju(kāpēc gan 10000 cilvēkiem būtu jāskatās uz lietām, zem kurām rakstīts "pārdots?"), gan pārdevēju(ja tu atkal vēlies kaut ko pārdot, Tu taču vēlies, lai tavs sludinājums ir ātrāk atrodams un pamanāms gan pircējiem ,gan tev pašam) laiku. Nekad nezini, kurā pusē atradīsies Tu! Paldies!

Ar aprīļa mēnesi, katra mēneša 1.datumā tiks dzēsti vecie sludinājumi. Ja tavs sludinājums vēl IR aktuāls mēneša beigās (pēdējā vai pirmspēdējā datumā), LŪDZU, pieraksti zem tā "JOPROJĀM AKTUĀLI". Sludinājumi zem kuriem nebūs pierakstīts "JOPROJĀM AKTUĀLI" tiks dzēsti. Tas mums visiem tikai palīdzēs iepirkties un pārdot. Jo šeit stāv arī mēnešiem veci sludinājumi - un nesaproti, ir aktuāli vai nē.

NOTEIKUMI GRUPĀ, PAR KURU PĀRKĀPŠANU PERSONA TIEK NEATGRIEZENISKI BLOĶĒTA:

1. Komentētājiem, kuru komentāri acīmredzami liecina, ka ŠIS cilvēks pats nav ieinteresēts preces pirkšanā (bet nozākā preci, cenu, pircēju) tiks dzēsti bez brīdinājuma. Varat runāt par vārda brīvību vai Satversmes pārkāpšanu, bet tā ir ELEMENTĀRA PIEKLĀJĪBA un CILVĒCĪBA. Nejaucieties cita cilvēka biznesā, ja viņš vēlas kaut ko pārdod, lai pārdod kaut par miljonu. Ja pircējs neatradīsies, pārdevējs pats to sapratīs un nolaidīs cenu. KATRAM SAVA GALVA UZ PLECIEM, ir internets, kur var atrast, kas cik maksā. Ļaujiet taču tautai pašai sākt domāt, ko pērk!
Paliksim pie tā, PĒRK vai PĀRDOD.

Nepatīk cena, - raksti pārdevējam privāti, nevis publiski komentē!

Piemērs, jūs taču neejat uz sporta zāli Countryfitness un nebļaujat visiem klientiem virsū: "Ko jūs ejat uz šo sporta zāli? Te taču trenežieri pārāk nolietojušies. Ir taču sporta zāle Kinētika, kura maksā 2x mazāk." Jūs taču sabiedriskajā transportā ikdienā neuzmācaties cilvēkam, kāpēc viņš brauc ar sabiedrisko. Lūdzu, esiet pieklājīgi arī šķērstīkla vidē!

2. Aizliegts ieteikt pārdevējam pirkt preci veikalā, internetveikalā, lombardā,ss.lv un u.c. Atļauts ieteikt tikai KONKRĒTU sludinājumu, cilvēku vai veikalu, par kuru jums ir informācija. Sniedzot plašāku informāciju par preci, tās cenu.

3. Aizliegts reklamēties uzņēmumiem vai zem kāda cita juridiska statusa esošām personām, kas šajā grupā nodarbojas ar preču vairum vai mazumtirdzniecību vai šo preču reklamēšanu! See More