Київський фотоклуб "9х12"

http://photoclub9x12.org.ua/

В групі заборонена реклама товарів і послуг! Свої фотографії для коментування розміщуйте в окремому альбомі із назвою (див. вкладку Фотографії), або давайте посилання на альбом, чи фото із своєї сторінки.

Київський Фотоклуб «9×12» («Дев'ять на дванадцять») з'явився в Києві в січні 1997 року під час нетривалого видання однойменного фотографічного журналу. Числа в його назві відповідали найменшому формату чорно-білого фотопаперу для аматорських знімків і розміру великих професійних слайдів. На клубних зустрічах відбувається обговорення фоторобіт і проходять заняття навчальної групи.
Учасниками – є люди різного віку та професій. Надіємось, що фотоклуб буде поповнюватись творчими та енергійними людьми, а для теперішніх учасників стане гарною платформою для саморозвитку та реалізації.

Основним напрямком діяльності є неформальна освіта та спілкування, навчальні фотопоїздки, організація фотовиставок учасників і співпраця із фотоорганізаціями України та зарубіжжя. За останні 5 років встановились дружні відносини із фотоклубами України, Польщі, Словаччини, Чехії.
У 2012 році клубу виповнилось 15 років. Започаткував і керував ним Андрій Чекановський, із вереня 2011 року керівником є Ніна Ліщук.
Отже, якщо ви обожнюєте спостереження за навколишнім світом та цікавитесь тим, як його можна зафіксувати за допомогою фотокамери, ласкаво просимо до фотоклубу «9х12»!

Адреса: вул. Академіка Корольова 5а, у приміщенні клубу «Берегиня», Святошин. Збори фотоклубу проходять з вересня до травня щоп’ятниці о 19:00. Контакти: (093)7236290, (066)2179188, (097)4974590, [email protected]

Членами клубу є ті, хто приймає участь у житті клубу і оплачує членські внески 30 грн/місяць.