Praca Toruń

Posty typu "Szukam pracy" będą kasowane.

Przypominam że grupa ta nie jest forum dyskusyjnym o tym jak niskie są zarobki w Toruniu, ale miejscem wymiany informacji o ofertach pracy a także o opiniach osób pracujących wcześniej/aktualnie w firmie dotyczącej zapytania.

Prosił bym o zgłaszanie osób które ewidentnie się nudzą.

Ogłoszenia dotyczące pracy muszą zawierać: nazwę firmy, stanowisko oraz krótki opis/nazwę stanowiska pracy - inaczej zostaną usunięte.

Jeśli ktoś zachowuje się nieodpowiednio proszę o użycie funkcji "zgłoś administratorowi". Opcja dostępna z menu w prawym górnym rogu każdego postu.

Jeśli szukasz opinii o pracodawcy skorzystaj z opcji wyszukiwania zanim napiszesz -> wyszukuje się poprzez kliknięcie na ikonę lupy po prawej stronie.


Pozostałe:
Konsultanci Kosmetyków >> https://www.facebook.com/groups/praca.torun/permalink/134087960092682/

Korepetycje >> https://www.facebook.com/groups/praca.torun/permalink/172037166297761/

Praca on-line >> https://www.facebook.com/groups/praca.torun/permalink/189572274544250/

Wasze Strony >> https://www.facebook.com/notes/praca-toruń/wasze-strony/308643085970501

Dla tych co zapomnieli, grupa jest częścią FB dlatego należy przestrzegać także przyjętych przez każdego w czasie rejestracji regulaminu https://www.facebook.com/legal/terms , wszystkie pozostałe zasady spisane powyżej są jedynie rozszerzeniem istniejących i ich interpretacja nie może w żaden sposób łamać regulaminu FB. Prosimy zgłaszać posty łamiące regulamin po przez przycisk zgłoś ( dostępy pod postem oraz komentarzem ! )