Przestrzeń Inspiracji i Przemiany

Celem grupy jest integracja osób zajmujących się rozwojem os...obistym i duchowym w „Przestrzeni Inspiracji i Przemiany” jaką jest obecnie budowana, tworzona i organizowana przestrzeń w Jabłonnie pod Warszawą.
Pośrednim celem jest stworzenie specjalnej „przestrzeni” jaką jest innowacyjny i ekologiczny dom o wyjątkowej atmosferze, oraz zaplecze i duży ogród jako specjalne miejsce zapewniające odpowiednie warunki do wypoczynku, rekreacji, promocji ekologicznego i zdrowego stylu życia oraz edukacji, szkoleń i warsztatów.
Celem naszej działalności jest m.in. propagowanie zdrowego stylu życia, proekologicznych działań, budownictwa organicznego z wykorzystaniem naturalnych materiałów, współdziałania z naturą i otaczającą nas przyrodą. Utworzyliśmy tą grupę, aby przedstawić projekt, zainteresować, zaprosić do współpracy oraz wspomóc wzajemną pomoc i doradztwo.
Projekt pod obecną nazwą "Przestrzeń Inspiracji i Przemiany" ekologiczny ośrodek szkoleniowo - wypoczynkowy. Specjalne miejsce wypoczynku za miastem i zabiegów odnowy biologicznej w tradycyjnych saunach. Ceremonialna sauna Sweat Lodge wg tradycji Indian. Temazcal Maya SPA. Bania - słowiańska sauna z rytuałami, witkami i masażem w ogrodzie - Jabłonna k. Warszawy.
Zapraszamy do współtworzenia Przestrzeni - Jabłonna.