RednaSoft Yazılım ve Bilişim Teknolojileri

RednaSoft Yazılım ve Bilişim Teknolojileri:
Ekibimiz sanat ve tekniği bir araya getirerek, internet'te profesyonel tanıtım ve pazarlama için müşteriye en uygun çözümü sunar.
Yaratıcı tasarımlarımız, dinamik uygulamalarımız ve özgün pazarlama fikirlerimiz ile Internet dünyasında ihtiyaç duyulan her türlü tanıtım ve pazarlama hizmetlerini sunmaktayız.
Bir web sitesi hazırlamak sadece tasarımı tamamlayıp internette yayınlamakla biten bir çalışma değildir. Tasarımın yanında teknik desteğe de ihtiyaç duyan bir çalışmadır.
Biz internet ve web hizmetlerini hem teknik hem de sanat yönünden değerlendirip gerçekleştiren özel bir ekibiz.
Bunlara ilaveten web sitesinin bulunabilirliği müşterimiz kadar bizim için de önem taşımakta. Web tasarım projelerini gerçekleştirirken sitelerin arama motorlarında bulunabilmelerini kolaylaştıracak her türlü tedbiri almaya özellikle itina göstermekteyiz. Bir çok kişi tarafından keşfedilip ziyaret edilen bir web sitesi müşterimizi memnun ettiği kadar bizi de aynı oranda memnun edecektir.

Hizmetlerimiz Hakkında:
RednaSoft Yazılım ve Bilişim Teknolojileri, günümüz teknolojisi ile uyumlu fakat sıkıcılıktan uzak tasarımlara imza atmak için hizmet sektörüne girmiş bir ekiptir.
Ekibimiz firmanıza kurumsal kimlik olgusunu kazandırıp, kendi kimliğine ve kültürüne özgü web tasarımıyla firmanın tanıtımını web ortamında en iyi ve en çarpıcı şekilde yapar.
Profesyonel ekibimiz, her an yardımınıza hazır, dinamik ve her zaman yaptığı işin heyecanını içinde duyan amatör bir ruha sahiptir.
Kısa özgeçmişinde RednaSoft Yazılım ve Bilişim Teknolojileri, Türkiyede ve Dünyada bir çok firmaya web tasarımı, isim tescili ve hosting hizmetleri vermektedir.
Bünyesinde Dünyanın en ünlü Programcı’larını barındıran RednaSoft Yazılım ve Bilişim Teknolojileri, özellikle Uluslarası camiada alt yapısı güvenle kullanılan bir tasarım ekibidir.