Rock N Rolla Bar Taksim

ROCK ‘N ROLLARock'n Rolla Taksim, Beyoğlu eğlence ve gece yaşamında, müzik , mekan , mutfak kültürü ile yaptığı devrimi şimdi Anadolu Yakasına taşıdı. Kadıköy'e açtığı şubesiyle Anadolu Yakası müdavimlerini sabah 10:00'dan sabah 04:00'e kadar ağırlayan Rock'n Rolla, İstanbul'un her iki yakasında kaliteli müziği ve iyi servisi en iyi fiyatlarla buluşturmaya devam ediyor..

Müzik : Tarz olarak Blues , Classic Rock , Hard Rock ve türevlerini çalmaktadır.

Alkollü İçkiler: Tuborg fıçı ve şişe biralardan, Carsberg, Leffe, Hoegaarden ve Guinness gibi bir çok dünya markası yabancı biraya, votkalardan, viski ve burbonlara, özel hazırlanan kokteyllere kadar çok zengin bir içki menüsü çok uygun fiyata sizleri bekliyor. Jameson –Turşu Suyu çok sevilen değişik tatlardan birini oluştururken, Sevilen metal gruplarının isimlerinin verildiği Anthrax , Obituary gibi shotlar fanları tarafından da merak uyandırıcı spesiyaller arasında. Gruplar ya da içkide iddialılar arasında çok popüler olan tabut şeklindeki servis tepsisi ile 20’lik shot servisi ilginç sunumu ile en fazla talep görenler arasında yerini almakta.

Mutfak: Biz yıllarca bu tarz mekanlarda insanlarin içip eğlenip sonra yemek için mekandan ayrılıp yemekten sonra mekana dönmelerini izledik , bizim mutfaktaki amacımız olabildiğince kalite ürünler kullanıp dostlarımıza yemek hazırlayıp gayet uygun fiyatlara sunabilmekti. Muftaktaki amacımız dostlarımızın Rock N Rolla’da sohbetlerine devam edip yemeklerini yiyebilecekleri rahat bir ortam yaratma çabasıdır. Bununla ilgi yemeklerimizi tadan dostlarımızdan çok olumlu tepkiler aldık bu da bizim bu işe olan sevgimizi artırdı.

Kahve : Birbirinden güzel Sıcak Kahveler ,Soğuk Kahveler ,Dondurmalı Kahveler , Alkollü Kahveler , şeklinde 21 çeşit nefis kahvelerimizi denemeye tüm dostlarımızı bekleriz.

Etkinlik: Rock’n Rolla, doğum günü partileri, özel kutlamalar, konser öncesi ve sonrası düzenlenen “before ve after party”ler ve özel gün aktivitelerinin yanısıra, her güne özel konsepte DJ performansları ile müzik severlerin günün her saatinde vazgeçemediği bir mekan olarak gidilecek yerler arasında listenin en üst sıralarında yer alıyor.

Rock N Rolla Taksim 10:00am -06:00am
Adress : Şht. Muhtar Mh. Kurabiye sok. No 17 Beyoglu / IST - TURKEY
Post kodu : 34440

Rock N Rolla Kadıköy 10:00am-04:00am
Adres : Caferağa Mh. Moda Caddesi No 20/B Kadıköy / IST - TURKEY
Posta kodu: 34710
T:+90 216 414 71 41Iletisim : [email protected]
Web:www.rocknrollabar.com
Facebook Sayfa:/ rocknrollabartaksim
Twitter:/ rnristanbul
Instagram: / rnristanbul
TripAdvisor: / rock n rolla
Foursqure: / rock n rolla new