Kanepi legaliseerimise avalikud pooldajad

Kui soovid seaduse piires kanepit tarbida, tasub alustuseks omada julgust seda soovi avalikult välja näidata. Poliitikuid võivad mõjutada vaid grupid, kes julgevad oma soove avalikult välja öelda.

Grupi nime valisin meelega sellise, et keskseks poleks mitte nii väga kanep vaid inimesed kes seda pooldavad ja nende mõttemaailmad sõltumata vanusest. Kui kanep on mõttes võite sellest avaldada aga ka peaaegu kõik muu sobib (kasvõi kudumine) kuni see pole illegaalne. Muud hobid jne on lubatud kuigi kriitika on tõenäoline. Eesmärk on seista silmitsi reaalse olukorraga ning selle heade ja halbade tahkudega. Seetõttu on vaidlused lubatud ning soovitaks kasutada võimalust olukordade rahumeelseks lahendamiseks. Võite proovida teisi lõbustada muusika ja klippidega kuigi hoiatuseks ei meeldi see kõigile ja võib kriitikat tulla.

Nagu grupi nimigi ütleb on see neile, kes ise soovivad siin olla. Üks facebook'i loophole on see, et kõik siin grupis olijad võivad oma tuttavaid "ühineda soovijate nimekirja" panna ning administraatorid võivad nad koheselt vastu võtta ilma, et uus liige sellest teada saaks ennem kui ta järgmine kord ennast FB:sse sisse logib. Ma sellist taktikat ei soovitaks ja see võib kahtluse alla panna seni liitunute soovi siin olla.

Mina olen 2010 jaanuarist alates avalikult nime varjamata nii oma leheküljel kui kanep.info foorumis oma suhtumist nime varjamata väljendanud ilma mingite probleemideta. Ka Tartu Ülikoolis on töötajaid kes seda teavad ning endiselt pole probleeme.

NB!!! Kauplemise ja kauplemist soodustavate kuulutuste postitamine EI OLE soovitatav!