Sesan Tıbbi Cihazlar Teknik Servis San. ve Tic. Ltd. Şti.

Hakkımızda

Sesan, medikal ürünlerde güvenilir adres!

1988 yılı...nda sağlık ve tıbbi cihaz sektörüne teknik servis hizmetleri vererek işe başladığımızda adımız Sesan'dı.

Sesan demek;
İnsan sağlığını ve çevre korunmasını kendisine ilke edinmiş, ülkemizde medikal ve tıbbi cihaz sektöründe faaliyette bulunan, güçlü ve saygın isminin gelecekte de aynı şekilde anılıyor olmasını düşünen, faaliyet gösterdiği ticaret alanındaki bugünkü önemli konumunu piyasa lideri haline getiren, dinamik, gelişen ve kapasitesini artıran örnek şirket kültürünü devam ettiren, tüm partner ve çalışanlarına mutlu ve güçlü bir ailenin bireyi olarak hissetmesini sağlayan, zengin ürün portföyü ile piyasanın ihtiyaçlarına cevap veren, dahil olduğu pazarda hızlı büyüyen ve ona yön veren, güvenilir ve saygın bir firma olmak demektir.

1988 yılında Sesan doğdu. Şirketimiz ilk dönemlerinde ağırlıklı olarak merkezi yoğun bakım sistemlerine teknik servis hizmetleri veriyordu. İlkeli ve dürüst çalışmanın karşılığını alarak büyümesini devam ettirdi.

2008 yılında şirketimiz kurumsal yapısında yenilikler yaparak, kazanç sağladığı sektöre daha iyi hizmet edebilmek için, “Önce İnsan” ilkesi ile, dünyada ilerleyen ancak ülkemizde henüz çok bilinmeyen hastalık türleri ve tedavileri üzerinde araştırma ve çalışmalar sonucu evde hasta bakım alanında yatırım yapmaya karar verdi.

Sesan olarak öncelikle insan sağlığı ilkesi ile doktor, hasta ve tedavi cihazları ilişkisinin ayrılmaz bir parçası olmayı hedefledik. Ticari firma gibi davranmaktan çok akademik bir kurum gibi çalışarak uzman ve tecrübeli kadromuz ile ülkemiz insanına hizmeti, manevi bir borcumuz olarak görüyoruz.

Günümüzde Sesan, 40’a yakın sayıda çalışanı, Türkiye genelindeki bayi ağı, ortak ticari işletmeleri, ihracatları, ithalatları, distribütörlükleri ve sosyal paylaşım platformları ile sektörün önde gelen firmaları arasında yerini almıştır.

Her nefeste birlikte... See More