‫סינרגיה‬

בחיים הכי פשוט ללכת עם הזרם, בלי לחשוב יותר מידי ובלי להמציא את הגלגל מחדש. אך כאשר מחליטים לעשות שינוי זה לרוב לא פשוט, לפעמים מרגישים בדידות ונורא קשה להמשיך בלי להישבר או בלי להישמע לקול מבפנים ששואל ברגעים הלא פשוטים : אולי הזרם הוא עדיף, אולי זה מה שצריך בחיים, ואפילו כאשר אין ספק שהגיע זמן לעשות שינוי, לא תמיד יודעים כיצד לבצע אותו ובמי להיעזר ולא כל כך פשוט לעשות את הצעדים הראשונים.

בימינו יש המון מקורות מידע, תנועות צמיחה שונות ומשונות והשאלה הנשאלת היא – איך לבחור למי להקשיב? ולפעמים אתה כבר ממש רואה את הדרך,הדרך כל-כך ברורה ועדיין משהוא עוצר אותך מלעשות ,או שבאמצע הדרך אתה מרגיש שאין אנרגיות וכוח, ואתה לא יודע איך להטעין את עצמך מחדש.

אם תרצה לבנות בית תעזר בבנאי,תאורן, חשמלאי,ארכיטקט ובהמון אנשי מקצוע אחרים. אז למה לא ליישם זאת גם ל "בנייה" שלך כבן אדם?

הקבוצה הזאת זה היא לא קואוצ'ינג (כאשר יש מישהוא גדול שמבין ויודע ואתה רק צריך להקשיב לו והכל יהיה בסדר). אנחנו מאמינים שרק אתה באמת יודע מה טוב בשבילך ולא אף אחד אחר. אנחנו פה בשבילך כדי שתוכל להיזכר איך זה להקשיב לעצמך, להאמין בעצמך, להתבונן על מהלך החיים שלך בניסיון לגלות איך הפכת למה שאתה היום.

היכולת להתבונן על עצמך ממרחק מסוים (מודעות עצמית ) מאפשרת בצורה פתאומית לראות אפשרויות רבות לפעולה. דרך אחת היא להקשיב לאחר, ללמוד ממנו ומנסיון החיים שלו. לקבל מראה שתאפשר ללמוד על עצמנו ובאותו הזמן לתת לו רעיונות לגבי החיים שלו מהנסיון שלנו. אנחנו סך הכול אנשים שניסו כמה דברים, כמה טכניקות,רכשו ידע בתחומים שונים (חינוך, יוגה, פסיכולוגיה, מזון בריא) ואנחנו נשמח לספר על מה שלמדנו,אך יותר חשוב בעיני שאנחנו פה כדי לתמוך, כדי שתאפשר לעצמך פה להיות בלי מסיכות ולא לפחד להסתכל פנימה, שתלמד להתחבר לכוחות שיש בך.לא חשוב באיזה טכניקה נבחר על מנת להתפתח כי הרי בסופו של דבר כולן מסוגלות ללמד אותנו להיות יותר בריאים ואפילו יותר מאושרים. הן הכלים שבהם נשתמש על מנת ללמוד להכיר ולהעריך את עצמינו.