‫הפורום לעסקים קטנים ובינוניים - בחסות המרכז הישראלי לאבחון עסקי‬

שגרת חייו של העוסק העצמאי הממוצע כרוכה לא פעם בדרישה כמעט בלתי פוסקת לקבל החלטות משמעותיות במגוון רחב של תחומים: פרסום, שיווק, מימון, מיסוי ועוד, כאשר מצרפים לכך את הבדידות המלווה לא פעם את חברי קהילת העצמאים, ברור מדוע קיים צורך באיזור דיון והתכנסות בו יכולים בעלי עסק להתייעץ זה עם זה ולהנות מנסיונם (הטוב או הרע) של שותפיהם למעמד העצמאי.

קבוצת הפורום לעסקים קטנים ובינוניים מתעדת לשמש בדיוק כאיזור דיון ממין זה. מרחב פתוח בו תוכלו להתייעץ זה עם זה, ולדון בסוגיות כגון: מהי הדרך הנכונה להתנהל במדיה חברתית? עד מתי ניתן להגיש את דו"ח המס השנתי? מדוע עצמאים בישראל אינם מקבלים דמי אבטלה ומה ניתן לעשות בקשר לכך?

על מנת להפוך את הקבוצה לבעלת ערך אמיתי עבורכם חברי הקבוצה, נבקש כי תמנעו מפרסום הודעות שיווקיות או כאלה שאינן נוגעות לנושאים הרלוונטיים לקהילת העצמאים ובעלי העסקים בישראל. חברי קבוצה שיפעלו בניגוד לבקשה זו באופן מתמשך יורחקו בלית ברירה מן הקבוצה.

החל מפברואר 2015 עוברת קבוצת הפורום לעסקים קטנים ובינוניים עוברת לפעול תחת חסותו של מגזין כלכליסט-אינסיידר. מגזין אינסיידר נוסד בשנת 2014, ומראשיתו פועל על מנת לצייר פנים ולהעניק במה לאנשים אשר בעמלם מהווים את עמוד השדרה של הכלכלה הישראלית – קהילת העוסקים העצמאיים. בינואר 2015 חבר המגזין לאתר כלכליסט מבית קבוצת ידיעות, שיתוף פעולה שהתגלם לכדי ערוץ תוכן משותף בשם "כלכליסט אינסיידר".
http://calcalist.the-insider.co.il/