Львівська валютна барахолка | Дружній обмін валют

Львівська валютна барахолка – це дружня спільнота, в якій можна купити-продати валюту за прийнятним курсом.
Отже, друзі, для вашої зручності пропонуються УМОВИ ТА ПРАВИЛА діяльності у групі.

1. Долучайте друзів та знайомих до спільноти, адже активність та ефективність групи залежать від кількості її учасників. Це можна зробити, ввівши ім'я друга у поле «+ Запросити людей до спільноти» у верхньому правому кутку.

2. Пост повинен складатися з назви валюти, її кількості і курсу обміну.

Заборонено:
а) Реклама бізнесу, різних комерційних установ та послуг (лише з дозволу адміністрації).
б) Вкладати у пост посилання на іншу групу чи сайт та будь-яка реклама схожих спільнот.


3. Під постом лише уточнюючі коментарі та питання. Конкретні переговори ведіть у приватних повідомленнях.

4. Коли угода відбулася, чи лот стає неактуальним, обов'язково повідомте про це в коментарях та вилучіть його. Хорошим тоном буде вилучення посту не відразу, а через 15-20хв., щоб інші учасники дізналися про його неактуальність.

5. Умовою перебування у групі є ввічливість. У нас забороняється флейм, офтоп, флуд, ненормативна лексика. Якщо помітили пост чи поведінку, що суперечать нашим правилам – повідомте адміністрацію приватним повідомленням або поскаржтесь на пост. Всі пропозиції, скарги чи зауваження по роботі групи, скеровуйте у приват або публікуйте у відповідній темі.

6. Зверніть увагу, що велика частина повідомлень від учасників групи та адміністратора потрапляють в “інші”.

7. Відповідальність за зміст посту несе його автор. Адміністрація слідкує за тим, щоб пост не порушував усі вищеописані правила, але не моніторить курс, не слідкує за чергою та домовленостями між учасниками. За дрібне порушення учасник отримує попередження, його пост чи коментарі вилучаються, за грубі чи систематичні порушення можливе вилучення. Адміністрація залишає за собою право в окремих випадках діяти на власний розсуд.
Успіхів.