VELKÝ BAZAR - Prodej a nákup všeho zboží od A do Z

VELKÝ BAZAR - prodej a nákup všeho zboží od A do Z
PROSIM O DODRŽOVÁNÍ PRAVIDEL BAZARU!!
HLAVNÍ PRAVIDLO - NEDOPORUČUJE SE ZDE PLATIT PŘEDEM ZA ZBOŽÍ NA BANKOVNÍ ÚČET !!! POUZE DOBÍRKA NEBO OSOBNÍ PŘEDÁNÍ. PŘI NEDODRŽENÍ TOHOTO PRAVIDLA SI ZDE PAK NESTĚŽUJTE, ŽE VÁS NĚKDO OKRADL!!
Když už budete platit předem, tak požadujte platit složenkou - máte adresu prodejce!!!
NAKUPUJTE ZDE V OVĚŘENÝCH A DOPORUČENÝCH OBCHODECH.
SEZNAM JE PŘIPNUTÝ!!

1.PROSÍM NEDĚKUJTE ZA PŘIJETÍ (SPAMUJE TO OSTATNÍM ZEĎ) !!
2.KDO ZDE BUDE MÍT NEVHODNÉ A ZBYTEČNÉ KOMENTÁŘE K PRODEJI BUDE IHNED TRVALE VYLOUČEN ZE SKUPINY !! - Pokud uvidíte,že některý z členů porušuje toto pravidlo, stačí příspěvek nahlásit a bude okamžitě trvale vyloučen.
3.PŘI PRODEJI VŽDY UVÁDĚJTE CENU A POPIS PRODÁVANÉHO ZBOŽÍ + FOTO !!
MŮŽE SE STÁT, ŽE INZERÁT KDE NEBUDE VŠE UVEDENO BUDE SMAZÁN!!
4.DOPORUČIT NEBO NEDOPORUČIT PRODÁVAJÍCÍHO NEBO KUPUJÍCÍHO NA BAZARU MŮŽETE ZDE: http://preview.velky-bazar.webnode.cz/
Můžete zde popsat, zda jste byli spokojeni s nákupem nebo prodejem a ostatní členové tak mohou vidět pozitivní nebo negativní komentáře.
5.Odkazy na Vaše bazary a bazárky a ostatní skupiny vytvořené na FB můžete přidávat pouze do rubriky - SOUBORY. Inzerovat na Vaše FB jméno můžete maximálně 3 x za den.
Jestliže chcete inzerovat více zboží najednou, tak si zde vytvořte fotoalbum. Nepřidávejte si u inzerátů sami komentáře, tak aby Vás automaticky posouvaly dopředu.

PRAVIDLA K PRODEJI:
Každý chce v klidu prodávat nebo nakupovat a nikdo nechce, aby zde někdo komentoval jeho prodejní cenu a byl na prodejce sprostý.
Můžete slušně prodejce požádat, zda je možná sleva u nabízeného zboží a slušně poděkovat za kladnou i zápornou odpověď. Pak už je jenom na Vás zda koupíte nebo ne. Jsou zde členové, kteří nikdy nic nekoupí a jenom ostatním kazí obchody. Kdo se zde nebude chovat slušně a bude mít jenom urážlivé připomínky k prodeji bude ihned vyloučen.
Neinzerovat desítky inzerátů za sebou typu prodám součástku na PC. Nenabízejte zde zvířata, různé služby, soutěže, práci nebo nabídky na přivýdělky na to jsou zaměřené jiné skupiny. Vyjímkou může být pouze připnutý příspěvek na prvním místě v bazaru.
Každý zodpovídá sám za svůj prodej a za to, co zde inzeruje a prodává.Také zde každý sám na své vlastní riziko nakupuje. Velký bazar zde nenese žádnou zodpovědnost za vzniklé škody způsobené při prodeji nebo nákupu zboží.
Posílat předem peníze na účet u neověřených prodejců si opravdu rozmyslete. Jestliže na prodejních stránkách nelze ověřit prodejce (kontaktní údaje, místo prodeje, tel, DIČ, IČ, obchodní podmínky,..atd), tak tam rozhodně nic nenakupujte.