‫עיסוי/מסאז'/массаж в Израле/massage in israel/טיפוח ופיתוח גוף , מאמני כושר‬

שלום למעסים ולכל מי שקשור לטיפולי מגע וללא מגע , רפואה אלטרנטיבית/משלימה , רפואה סינית , שיאצו , רפלקסולוגיה , הומאופתיה , קוסמטיקה , מניקור ופדיקור רפואי , מאמני כושר , יוגה וכל מי שמטפל בטיפוח ופיתוח גוף , תזונה וכל שאר מטפלים , מאמנים שהשיטות שלהם לא הוזכרו .

שמי ויטלי פריצקר ואני מנהל את הקבוצה הזאות שמיועדת לעזור לכם עצמאים , יזמים , בעלי קליניקות פרטיות ועסקים קטנים מהתחומים של טיפולי גוף , טיפוח ופיתוח גוף להגיע לקהל היעד שלכם , לתמחר את שירותים שאתם מציעים ולהציג את עצמכם כדי להגדיל את הכמות הלקוחות הפוטנציאליים שלכם !
שיהיה בהצלחה לכולם (:

תנאי פרסום :
ניתן לעלות פוסט לחברי הקבוצה לצורך פרסום עצמי וגם כתבות מעניינות שקשורות לבריאות ויופי .
* לחדש פוסט פרסומי ניתן רק שהפוסט הקודם לא נמצא בעשרה פוסטים ראשונים !
* לא ניתן בטיפולי מגע לפרסם מחיר , אם אתם מפרסמים מבצעים נא לרשום הנחה באחוזים בלבד ומחיר תתנו בפרטי למי שיתעניין !
כתבות ניתן לעלות ללא הגבלה אם אין בהם קטע פרסומי .
לא יעלו פוסטים של תחביב או מטרות אחרות כמו עיסוי מפנק בחינם או במחיר סמלי !

שימו לב !!!
כל אחד שמתעניין בלמצוא מטפל , מאמן או להיות מעודכן על מבצעים ומה חדש בקוצה יכול להצטרף לקבוצה אך רק חברים שקשורים לתחום הקבוצה יוכלו לעלות את הפוסט לפרסום אחרי בדיקה של מנהל הקבוצה , פרסומים לא רלוונטים ימחקו מייד !

* הנהלת הקבוצה אינה אחראית על המטפלים , הכשרתם מקצועית , התנהגותם , איכות הטיפול , סוגי טיפול , מיקום , אסתטיקה של קליניקה וכ"ד .

* מומלץ -לבדוק הכשרה מקצועית של מטפל שבחרתם ( תעודות , תארים , וותק וכמה שיותר יותר טוב ! ) . להתרשם ממנו בשיחה טלפונית ולבדוק מיקום , איכות , רמה , ניקון , אסתטיקה , תמונות ( אמיתיות ) של קליניקה או ספא לפני שאתם מגיעים .

* תזכרו-בטיפולי מגע יש חשיבות רבה באסתטיקה של מטפל ומקום שבו נעשה טיפול וכמובן אווירה !