Wege Trójmiasto

Zasady obowiązujące w grupie Wege Trójmiasto:

1. Nie wstawiaj postów, i nie komentuj już wstawionych w sposób obrażający innych, prowokujących do obrażania i agresji. Pamiętaj, że spokojną dyskusją i tłumaczeniem swoich racji osiągniesz więcej niż poprzez typową pyskówkę.

2. Pamiętaj, że jesteś mile widziana/widziany w tej grupie ale nie jest ona stworzona jedynie dla ciebie. Ograniczaj ilość postów. Wrzucając ograniczoną ilość postów dajesz ludziom czas na zapoznanie się z ich treścią i na dyskusję. Wrzucanie paru postów tej samej lub podobnej treści nie sprawi, że ludzie bardziej zainteresują się tematem. Prędzej ich rozdrażnisz i zniechęcisz do lektury.

3. Nie szkodź! Zastanów się dwa razy zanim coś wrzucisz. Tematyka praw zwierząt często łączy się z informacjami o okrucieństwie i złu, które te zwierzęta dotyka. Jednak ta grupa to nie miejsce na agresywne komentowanie rzeczywistości. Nikt nie będzie zliczał ilości przekleństw ale pamiętaj by stykając się z okrucieństwem samej/samemu nie stać się okrutną/okrutnym.

4. Jesteśmy otwarci i chętni do promowania etycznych produktów. Dopóki jest to sporadyczne i łączy się tematyką tej grupy jesteśmy otwarci na typowe posty reklamujące twój produkt, twoją stronę internetową itp.

Zasady mogą być dopisane, kasowane lub modyfikowane jednak o wszystkim zostaniesz poinformowaną/poinformowanym :)