Wydarzenia Taneczne

Zapraszamy wszystkich do dodawania na tablicy grupy informacji na temat WYDARZEŃ TANECZNYCH czyli warsztatów tanecznych, spektakli, kursów instruktorskich, turniejów itp.

1. Zanim umieścisz swoje pierwsze ogłoszenie zaproś przynajmniej kilkudziesięciu tanecznych znajomych do grupy, aby jej zasięg był coraz większy – dzięki temu wspólnie będziemy docierać do większego grona tancerzy!

2. NIE wrzucamy:
a) wydarzeń związanych z kursami w szkole tańca,
b) ogłoszeń dotyczących niewielkich lub cotygodniowych imprez lub tych niezwiązanych bezpośrednio z tańcem
c) ogłoszeń typu kupie/sprzedam.

3. Umieszczamy jedynie informacje na temat:
a) warsztatów tanecznych,
b) festiwali,
c) pokazów,
d) spektakli,
e) kursów instruktorskich,
f) turniejów,
g) obozów,
h) castingów
i) konkursów tanecznych o zasięgu ogólnopolskim lub międzynarodowym.

4. Nie dublujemy swoich postów(tego samego wydarzenia!) i nie umieszczamy ich częściej niż raz na 3 dni (najlepiej poprzedni post usuń!).

5. Dodawanie postów lub komentarzy mających charakter spamu lub niezgodnie z powyższymi zasadami wiąże się z usunięciem z grupy oraz zablokowaniem użytkownika!
~~
Chcemy każdemu umożliwić szybką możliwość umieszczania postów na temat wydarzeń tanecznych, jeśli jednak spora część z Was nie będzie się stosować do powyższych zasad to będziemy zmuszeni wprowadzić akceptację postów. Bardzo prosimy o przestrzeganie zasad i zapraszanie znajomych aby grupa mogła służyć wszystkim fanom tańca.

Wspólnie promujmy kulturę taneczną!