סימן שאתה פרסי

לנוחיותכם נפתחה תיבת אימייל לפניות / הארות / המלצות / תלונות המשותף לכל מנהלי הקבוצה לטיפול בפניותיכם.
חברי ההנהלה ישמחו לענות ולטפל בכל פניה בכובד ראש.
כתובת המייל : [email protected]
תקנון הקבוצה :
קבוצה זו נוצרה ע"י אדיר ברוכים בשנת 2013 בהיותו בן 15. בן להורים ממוצא פרסי, וידה וג'קי ברוכים, כדף להעלאת חוויות משפחתיות פרסיות שורשיות. עם הזמן, בעזרתה של מאי נאקי שניהלה את הקבוצה בראשית דרכה הצטרפו גם אנשים נוספים מחוץ למעגל המשפחתי והקבוצה מונה מעל 10,000 חברים. הקבוצה היום מנוהלת בראשות אמו, וידה ברוכים שוקרני, שעוזרים לידה מנהלים נוספים.להלן התקנון : ברוכים הבאים לבית של הפרסים - "סימן שאתה פרסי"
א - הקבוצה נועדה ליוצאי אירן אבל גם מי שאינו פרסי, יתקבל בברכה.
ב - מטרת הקבוצה היא לשמר את התרבות והשפה הפרסית ולשתף זיכרונות, תמונות, סיפורים, אירועים, מתכונים למאכלים אוטנטיים פרסיים, פתגמים, וכל מה שקשור בפולקלור הפרסי בעיקר.
ג - אין לפרסם תכנים פוגעניים כגון, בדיחות עם מילים שקשורות לאיברי מין , תמונות עירום או פורנוגרפית מבוגרים , פורנוגרפית ילדים, גילויי אנטישמיות, קללות ואמירות פוליטיות קיצוניות , גילויי גזענות אנו מכבדים את כולם ערבים יהודים מוסלמים כאחד. איומים או הטרדות מיניות כלפי הנשים או הגברים בקבוצה , אין לקלל או להשמיץ חבר אחר בקבוצה בפוסטים או בתגובות, חבר קבוצה שיפרסם דבר מאלה, יוזהר ולאחר מכן אם זה יחזור על עצמו. החבר יוסר מהקבוצה.
ד - כל מי שמצטרף לקבוצה מחויב לכבד את תקנון הקבוצה ומי שלא יעשה כן יוזהר ואם ימשיך. יוסר לאלתר מהקבוצה. אנו עושים מאמצים לברור כמיטב יכולתנו מצטרפים חדשים. במידה וראיתם משהו חשוד אפשר לפנות בפרטי לאחד המנהלים ואנו נשוב ונבדוק מול אותו מצטרף, שם הפונה יישאר חסוי.
ה- בסמכות מנהל בקבוצה להסיר כל פוסט או תגובה שפורסמה בניגוד לתקנון ואף להסיר חבר מהקבוצה.
ו- אין לפרסם עסקים או אירועים ללא תאום ואישור של אחד ממנהלי הקבוצה. מנהל בקבוצה יפרסם עסק מטעמו או למקורב לו, באישור מנהל נוסף.
לבסוף תקנון זה הוא בשביל ושל כולנו כדי שיהיה לכולם נעים לבלות כאן.
אם יש פוסט עם תוכן פוגעני תמונה או מסר, ניתן להודיע לאחד המנהלים ואנו נמחק את הפוסט. כמו כן במידה ויש תוכן לא ראוי או שלא אהבתם באופן אישי אנו מבקשים לדלג לא חייבים להגיב לכל אחד, אפשר לגלות קצת סובלנות. תמיד ניתן לפנות לאחד המנהלים בקבוצה וננסה לטפל. שם הפונה יישאר חסוי.
לבסוף, אז חברים נעשה ונצליח גלישה נעימה לכולם ותשתפו כל מה שאתם אוהבים בעדה הנדירה הזו באהבה רבה ,צוות המנהלים סימן שאתה פרסי.
הצעות ,הערות לשיפור תתקבלנה בברכה.
תקנון זה שייך בלעדית לקבוצת הפייסבוק "סימן שאתה פרסי" ונוסח על ידי חבריה.
קבוצה זו לא שייכת לשום ארגון , גוף פוליטי או גוף עסקי אחר.
התקנון מנוסח בלשון זכר לנוחיות בלבד ומתייחס לשני המינים כאחד.
ליצירת קשר , רעיונות הצעות נא להעביר הודעה אישית. תודה על שיתוף הפעולה ...
מנהלי הקבוצה
וידה ברוכים שוקרני https://www.facebook.com/vida.bruchimshokrani
קתרין קארו יוספי ttps://www.facebook.com/katrin.yosefi
מיקי טורקן יצחקיאן https://www.facebook.com/micki.torkanitzhakniya
טל בירה https://www.facebook.com/tal.bira
זיוה יהודאיין https://www.facebook.com/ziva.yehudain?fref=ts