Forum mieszkańców gminy Michałowice

1. Facebookowa grupa dyskusyjna „Forum mieszkańców gminy Michałowice” jest w zamierzeniu grupą skupioną wokół spraw związanych mieszkaniem, przebywaniem, pracowaniem itd. w gminie Michałowice.

2. Grupa „Forum mieszkańców gminy Michałowice” jest grupą zamkniętą. Osoby dołączające do grupy nie muszą spełniać żadnych wymogów formalnych, wystarczy chęć uczestniczenia w grupie. Używanie kont bez prawdziwego imienia i nazwiska jest dopuszczalne.

3. Niedozwolone są wszelkie komentarze i notki, które obrażają inne osoby lub niosą znamiona celowej dyskryminacji.

4. Dozwolone są oferty handlowe i usługowe, zaproszenia na komercyjne i społeczne spotkania/wydarzenia odbywające w Michałowicach i bliskiej okolicy, ogłoszenia o znalezionych lub zgubionych zwierzakach i inne publikacje tego typu oraz ogłoszenia polityczne, jeśli autor zachowuje umiar w liczbie publikowanych wiadomości, a z treści publikacji wynika jej konkretny związek z Michałowicami. Ogłoszenia niespełniające tych kryteriów będą usuwane, a osoby uporczywie zasypujące grupę reklamami będą wyrzucane z grupy.

5. Prosimy o rozsądne podejście do kwestii wątków pobocznych („off topic”). Są one dopuszczone, lecz głównym tematem grupy powinny pozostać sprawy merytoryczne. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do arbitralnego uznania, kiedy ilość dyskusji off topic przekroczy rozsądne proporcje, i podjęcie odpowiednich działań.

6. Administrator i moderatorzy mają prawo do usunięcia według własnego uważania dowolnej wiadomości lub dowolnego komentarza, która łamie powyższe punkty.

6. Każda osoba ma prawo w dowolnym momencie opuścić grupę. Usunięcie z grupy możliwe jest jedynie w przypadku stwierdzenia uporczywego łamania regulaminu grupy.

7. Każda osoba ma prawo zgłosić swoją kandydaturę na administratora grupy.

8. Założycielem i właścicielem i ubermoderatorem grupy jest Jarosław Hirny-Budka, a w moderowaniu czynnie i dzielnie pomaga mu Rafał Wójcik.