Krakowskie wieści spożywcze

Grupa wymiany informacji o krakowskich miejscach, w których można kupić dobre jedzenie i dobrze zjeść, a także o wydarzeniach kulinarnych, książkach kucharskich, a nawet o szaleńczej uprawie warzyw na balkonie.

Bardzo proszę, żeby nie używać tej grupy do promocji wydarzeń, produktów, etc. niezwiązanych z jej główną tematyką. Osoby, które nie będą szanować tej zasady będą z grupy usuwane.

Apeluję o szacunek dla poglądów innych rozmówców i unikanie personalnych wycieczek. Reprezentujemy różne sposoby odżywiania, nie chcę by dyskusje o jedzeniu w tej grupie przypominały charakterem i sposobem prowadzenia dyskurs sporów polityczno-światopoglądowych.
Nie rozstrzygniemy tych kwestii, więc powstrzymajmy się od ich podejmowania na łamach tej grupy. Zainteresowanych odsyłam na liczne fora internetowe skupione na tym temacie.

Blogerów proszę o to, by nie ograniczali udziału w dyskusji do wstawiania linków do swoich blogów, ponieważ będą za to z grupy usuwani.

Zainteresowanych kooperatywą odsyłam tu: https://www.facebook.com/wawelskakooperatywaspozywcza - czyli do jedynej prawdziwej kooperatywy w Krakowie

Zainteresowanych innymi informacjami o Krakowie https://www.facebook.com/groups/zakupygrupowekrakow/

Masz pytania - administratorka: https://www.facebook.com/mandawu