רפואה לנשים בישראל- הקבוצה הסגורה

קבוצה באווירה בוגרת ומכבדת לבעלות גוף נקבי (ביולוגית) בלבד - המקום הבטוח שלנו לדבר על כל מה שקשור לרפואה ובריאות לנשים בישראל.

לדיונים בנושאי רפואה ובריאות לילדות וילדים אתן מוזמנות להצטרף לקבוצה אחות שלנו העוסקת בנושא "רפואה ובריאות לילדותים"
https://www.facebook.com/groups/696534097122728/?ref=bookmarks

לקבוצה לשיח בכל נושאי רפואה ובריאות השמחה לקבל א.נשים מכל המינים והמגדרים
https://www.facebook.com/groups/765422400222307/permalink/773874359377111/

יש איסור חמור על הוצאת חומרים מהקבוצה!
אין לשכפל, להעתיק, לצלם (כולל צילומי מסך), להקליט, לתרגם, לאחסן במאגר מידע, לשדר או לקלוט בכל דרך או בכל אמצעי אלקטרוני, אופטי, מכני או אחר, כל חלק שהוא מהדברים המופיעים בקבוצה זה. כן, אסור באיסור חמור לעשות שימוש מסחרי או ציבורי כלשהו בתכני הקבוצה, כהגדרתם לעיל, בכולם או בחלקים כלשהם מהם. זאת, אלא אך ורק לאחר קבלת רשות מפורשת בכתב ממייסדת הקבוצה.

חשוב להדגיש שכל הנכתב והמגיע מהקבוצה (ולא משנה מאיזו חברה) אינו נכתב כעובדות, אלה כמאמר דעה וככזה בלבד ועל כל קוראת לנקוט גישה ספקנית לגביו. ככזה בשום אופן אינו יכול או / ו בא להוות תחליף לייעוץ מקצועי פרטני ואין להתייחס אליו כאל ייעוץ כזה. כן, ככזה, גם אינו מהווה לשון הרע אלא נמצא תחת הגנת 'אמת דברתי' וראוי להגנה מוגברת של חופש הביטוי.

נא לפרסם רק פוסטים הקשורים בנושא הקבוצה.
חל איסור על פרסום פוסטים פרסומיים או שיווקים (כולל כאלה שאינם מעניקים למפרסמת רווח שהוא) מכל סוג. פוסטים אלו ימחקו והמפרסמת תורחק מהקבוצה.

הדבר רלוונטי גם לפרסום: קבוצות, עמודי פייסבוק, בלוגים או כל פעילות שהיא כולל פעילות חינמית.

היה ואתן מתלבטות לגבי פוסט שהוא. או שברצונכן לפרסם פוסט שייתכן ועלול להכנס להגדרה מעלה, אולם, אתן סבורות שיועיל מאוד לקבוצה ולכן ייתכן וייאושר, יש לבקש את אישור המנהלות *טרם פרסומו*.


שתהה לכולנו חוויה נעימה והרבה בריאות.